Eğitmenlerimiz

Eğitmenlerimiz

Özün Etkin

1972 yılında Lefkoşa’da doğdu. NCM honda kurucusudur (2003) .  Honda ailesine Otomobil satış departmanıyla, 1996 yılında Kartal-İstanbulda katıldı. Honda, Motosiklet ve güvenli sürüş teknikleriyle burada tanıştı. Honda’dan “Motosiklet Eğitmeni” lisansı aldı, Kıbrıs’a Honda değerlerini taşıdı, NCM Honda Motosiklet Eğitim merkezini kurdu. Motosiklet sporcuları ve eğitmenleri yetiştirdi. Hala daha motosiklet sürüş eğitimleri almakta ve yeni teknikler öğrenmektedir.

galeri için tıklayınız...

Gürhan Karaoğlan

  • 1983 yılında Girne’de doğdu. 2003 yılında NCM Hondayla beraber Honda ailesine katıldı. Motosiklet Bayi işletim sistemi uzmanıdır. Motosiklet tamirinden parça tedariğine satışından dış ticaret operasyonlarına kadar  şirketin tüm birimlerinde çalıştıktan sonra Şirket Direktörü oldu. Ayni zamanda Motosiklet sporcusu ve KKTC’nin ilk motokros şampiyonudur. Honda’dan motosiklet eğitmeni lisansına sahiptir.

  • galeri için tıklayınız...

Asistan Eğitmen Ada Enver Etkin

1997 yılında İstanbulda Doğdu.  9 yaşında motokros sporuyla motosiklete adım attı. 15 yaşında 1000cc motosiklet sınıfında Güvenli Sürüş 3 seviyesinde eğitim aldı. 2011-2014 yılları arasında NCM Honda da asistan eğitmen ve “demo pilot” olarak eğitmlere katıldı.

galeri için tıklayınız...

Asistan Eğitmen Erim Barani

1989 yılında Lefkoşa doğdu, Motokros sporcusu olarak 2007 yılında KKTC’yi dereceyle Balkan motokros yarışlarında temsil etti. 250cc MX2 katagorisinde Türkiye 1. si ve Balkan 9. luğu alarak halen KKTC’nin en kariyerli motokros sporcusudur. 2010-2014 yılları arasında Güvenli Sürüş Eğitimlerini NCM Honda da tamamlamış ve asistan eğitmen olarak görev yapmıştır.

galeri için tıklayınız...